[studijní programy] [registrace studentů] [informace pro studenty]
[kam po maturite] [doprovodné programy] [vystavovatelé]

[novinky] [Android app] [Apple app]
Aplikace Gaudeamus Guide je mobilním průvodcem veletrhem Gaudeamus. Ve svém mobilu máte aktuální informace o veletrhu, dopravní doporučení pro cestu na veletrh, informace o vystavovatelích, doprovodných programech, interaktivní program přednášek, plánek výstaviště a pavilonu a další.

STAŽENÍ ELEKTRONICKÉHO KATALOGU GAUDEAMUS BRNO 2016

PEDAGOGICKÉ CENTRUM
Pedagogické centrum je novinkou na veletrhu Gaudeamus v roce 2016. Pedagogické centrum bude střediskem služeb pro všechny registrované pedagogy a výchovné poradce. Hlavní náplní je program specializovaných přednášek od univerzit, vysokých škol a dalších institucí. Připraveny budou také speciální informační sety pro pedagogy a občerstvení zdarma.

Pedagogové i odborníci mohou také navštívit stánek Centra vzdělávání všem, který bude součástí Pedagogického centra. Centrum vzdělávání všem představí zajímavé alternativy pomaturitního vzdělávání, jako jsou tzv. zkrácená studia a také kvalifikační kurzy a školení center celoživotního učení při středních školách. Tyto formy dalšího vzdělávání mohou vést mnohdy rychleji ke zvýšení kvalifikace a také uplatnění na trhu práce. Návštěvníci veletrhu se seznámí také se samotnou informačně-poradenskou činností pro oblast dalšího vzdělávání a kariérového poradenství v Jihomoravském kraji, kterou Centrum vzdělávání všem zajišťuje.

KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ
 • Pomoc s hledáním práce i studia v ČR i v zahraničí.
 • Bezplatné a anonymní poradenství pro studenty i dospělé.
 • Ověřené informace o vzdělávací nabídce škol.
 • Analýzy o uplatnění absolventů na trhu práce.
 • Jak prokázat a doložit dosažené vzdělání a získané zkušenosti a dovednosti?
 • Stáže, rekvalifikace, studijní a pracovní pobyty.
 • Pomoc s vyplněním evropského formátu životopisu (zdarma AJ, N, Fr).
 • Klientské centrum - osobní konzultace zdarma.

TESTOVACÍ CENTRUM
Součástí poradenského servisu bude nově také testovací centrum, které pomůže nerozhodnutým studentům určit, na který studijní obor mají nejvhodnější předpoklady. V testovacím centru bude studentům k dispozici elektronický test předpokladů pro studium, na jehož základě získají studenti představu o tom, na které studijní obory mají předpoklady. Testovací centrum bude umístěno vedle stánku poradenského servisu, přímo v pavilonu. Partnerem testovacího centra je portál VysokeSkoly.cz.

PORADENSKÉ CENTRUM PRO STUDIUM V ZAHRANIČÍ
UNILINK je Poradenské Centrum specializující se na vysokoškolské studium v zahraničí a poskytuje komplexní poradenství studentům zcela zdarma. UNILINK pomáhá studentům s výběrem vhodných univerzit a studijních oborů, je s vámi během celého přijímacího procesu, pomůže vám s vypracováním přihlášky, seznámí vás s možnostmi financování včetně stipendií a jejich následného vyřízení. Mimo jiné vám Poradenské Centrum pomůže s výběrem ubytování, vyřízení následných formalit a pečlivě Vás připraví na odjezd do zahraničí. UNILINK bude vaší oporou pro vaši cestu za studiem. Ve stánku poradenského centra UNILINK získáte také podrobné informace o studiu na více než 30 prestižních univerzitách ve Velké Británii.
[záštity]
[Ministerstvo školství] [VUT] [Brno] [Jihomoravský kraj] [Francie] [Německo] [Kanada] [Francie]
[Partneři]
[MP-Soft, a.s.] [BVV] [Evropa 2] [Bejčkův mlýn] [Hotel U Růže] [Jobs.cz] [www.youradio.cz]
[kontakt]
 • E-mail: info@gaudeamus.cz
 • Telefon: +420 545 176 136
 • Mobil: +420 777 278 051
 • Korespondenční adresa: MP-Soft, a.s., Příkop 4, 604 16 Brno