[studijní programy] [registrace studentů] [informace pro studenty]
[kam po maturite] [doprovodné programy] [vystavovatelé]

[novinky] [Android app] [Apple app]
Aplikace Gaudeamus Guide je mobilním průvodcem veletrhem Gaudeamus. Ve svém mobilu máte aktuální informace o veletrhu, dopravní doporučení pro cestu na veletrh, informace o vystavovatelích, doprovodných programech, interaktivní program přednášek, plánek výstaviště a pavilonu a další.

SOUTĚŽ O AKČNÍ KAMERU
CHCEŠ VYHRÁT DESIGNOVOU HD AKČNÍ KAMERU POLAROID CUBE? TAK SE ZAREGISTRUJ A NAVŠTIV VELETRH GAUDEAMUS
V BRNĚ OD 1. DO 4. LISTOPADU 2016. ŠŤASTNÉHO VÝHERCE VYLOSUJEME V PÁTEK 4. LISTOPADU 2016 PŘÍMO NA VELETRHU
V PŘEDNÁŠKOVÉM SÁLE B. Do soutěže jsou zařazeni všichni registrovaní studenti, kteří veletrh navštíví a odevzdají potvrzení egistrace ve stánku poradenského servisu. Studenti jsou do soutěže zařazeni bez ohledu na den, kdy veletrh navštíví.

[kamera]STAŽENÍ ELEKTRONICKÉHO KATALOGU GAUDEAMUS BRNO 2016

PEDAGOGICKÉ CENTRUM
Pedagogické centrum je novinkou na veletrhu Gaudeamus v roce 2016. Pedagogické centrum bude střediskem služeb pro všechny registrované pedagogy a výchovné poradce. Hlavní náplní je program specializovaných přednášek od univerzit, vysokých škol a dalších institucí. Připraveny budou také speciální informační sety pro pedagogy a občerstvení zdarma.

Pedagogové i odborníci mohou také navštívit stánek Centra vzdělávání všem, který bude součástí Pedagogického centra. Centrum vzdělávání všem představí zajímavé alternativy pomaturitního vzdělávání, jako jsou tzv. zkrácená studia a také kvalifikační kurzy a školení center celoživotního učení při středních školách. Tyto formy dalšího vzdělávání mohou vést mnohdy rychleji ke zvýšení kvalifikace a také uplatnění na trhu práce. Návštěvníci veletrhu se seznámí také se samotnou informačně-poradenskou činností pro oblast dalšího vzdělávání a kariérového poradenství v Jihomoravském kraji, kterou Centrum vzdělávání všem zajišťuje. PROGRAM PEDAGOGICKÉHO CENTRA NAJDETE ZDE.

MANAŽERSKÁ SIMULAČNÍ HRA UNISIM
Příležitost právě pro Vás! Pojďte si zahrát manažerskou simulační hru Unisim přímo na veletrhu Gaudeamus! Tuto hru zprostředkovává pro veletrh akreditovaná společnost: Centrum Informační Společnosti. Unisim Vám dává jedinečnou příležitost vyzkoušet si to, jaké to je vést firmu, zpracovávat agendu ohledně personalistiky,stát se marketérem, prodejcem i vyzkoušet si manažerské dovednosti na fiktivním trhu. Hra je určená všem návštěvníkům veletrhu, kteří si chtějí zasoutěžit a vyzkoušet si moderní formu vzdělávaní.

Velmi doporučujeme: Na internetových stránkách unisim.cz doporučujeme přečíst návody, jak správně hrát nebo se podívat na videonávody. Získáte tím výhodu před ostatními týmy! Tak neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes přímo na www.unisim.cz/gaudeamus. Na veletrhu stačí, když budete mít s sebou jakékoli mobilní zařízení s přístupem na internet. Každý účastník se musí registrovat zvlášť, ale hrát můžete i ve skupinách (max 4 účastníci).

KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ
 • Pomoc s hledáním práce i studia v ČR i v zahraničí.
 • Bezplatné a anonymní poradenství pro studenty i dospělé.
 • Ověřené informace o vzdělávací nabídce škol.
 • Analýzy o uplatnění absolventů na trhu práce.
 • Jak prokázat a doložit dosažené vzdělání a získané zkušenosti a dovednosti?
 • Stáže, rekvalifikace, studijní a pracovní pobyty.
 • Pomoc s vyplněním evropského formátu životopisu (zdarma AJ, N, Fr).
 • Klientské centrum - osobní konzultace zdarma.

TESTOVACÍ CENTRUM
Součástí poradenského servisu bude nově také testovací centrum, které pomůže nerozhodnutým studentům určit, na který studijní obor mají nejvhodnější předpoklady. V testovacím centru bude studentům k dispozici elektronický test předpokladů pro studium, na jehož základě získají studenti představu o tom, na které studijní obory mají předpoklady. Testovací centrum bude umístěno vedle stánku poradenského servisu, přímo v pavilonu. Partnerem testovacího centra je portál VysokeSkoly.cz.

PORADENSKÉ CENTRUM PRO STUDIUM V ZAHRANIČÍ
UNILINK je Poradenské Centrum specializující se na vysokoškolské studium v zahraničí a poskytuje komplexní poradenství studentům zcela zdarma. UNILINK pomáhá studentům s výběrem vhodných univerzit a studijních oborů, je s vámi během celého přijímacího procesu, pomůže vám s vypracováním přihlášky, seznámí vás s možnostmi financování včetně stipendií a jejich následného vyřízení. Mimo jiné vám Poradenské Centrum pomůže s výběrem ubytování, vyřízení následných formalit a pečlivě Vás připraví na odjezd do zahraničí. UNILINK bude vaší oporou pro vaši cestu za studiem. Ve stánku poradenského centra UNILINK získáte také podrobné informace o studiu na více než 30 prestižních univerzitách ve Velké Británii.

PRO MÉDIA
TISKOVÁ ZPRÁVA ZE DNE 25.10.2016
[záštity]
[Ministerstvo školství] [VUT] [Brno] [Jihomoravský kraj] [Francie] [Německo] [Kanada] [Francie]
[Partneři]
[MP-Soft, a.s.] [BVV] [Evropa 2] [Bejčkův mlýn] [Hotel U Růže]


[www.youradio.cz] [vysokeskoly.cz] [Jobs.cz]
[kontakt]
 • E-mail: info@gaudeamus.cz
 • Telefon: +420 545 176 136
 • Mobil: +420 777 278 051
 • Korespondenční adresa: MP-Soft, a.s., Příkop 4, 604 16 Brno