[Úvodní stránka]
[Telefon]
[Email]
[Gaudeamus Brno]
[Vystavovatelé]
[Studenti]
[Doprovodné programy]
[Kam po maturitě?]
[Gaudeamus Nitra]
[Vystavovatele Nitra]
[Mobilní aplikace web]
[Mobilní aplikace Android]
[Mobilní aplikace Apple]
[Facebook]
[Gaudeamus Brno] [Pro studenty]
POZVÁNKA NA VELETRH GAUDEAMUS DO BRNA je určena všem zájemcům o další studium po maturitě, zejména studentům III. a IV. ročníků SŠ. Na veletrhu Gaudeamus v Brně najdete české a renomované zahraniční univerzity, vysoké, vyšší odborné a jazykové školy. Nevíte-li, jak se připravit na přijímací zkoušky, na veletrhu se to dozvíte. Doporučujeme navštívit doprovodný program přednášek, viz program.

PROČ SE REGISTROVAT? Provedete-li registraci on-line, získáte slevu na vstupném ve výši 25%. Pro získání slevy je nutné předložit registrační email na pokladně výstaviště.

PROČ VYPLNIT DOTAZNÍK? Gaueamus bude lepší, příjemnější a nabídne informace o studiu, které hledáte. Na studenty, kteří dotazník vyplní, čeká na veletrhu odměna, brožura "Průvodce vysokoškoláka", ze které se dozvíte vše potřebné o studiu na VŠ a také jak se na ně připravit. Navíc dostanete malý dárek.
[Více informací]
[Novinky] TESTOVACÍ CENTRUM
Součástí poradenského servisu bude nově také testovací centrum, které pomůže nerozhodnutým studentům určit, na který studijní obor mají nejvhodnější předpoklady. V testovacím centru bude studentům k dispozici elektronický test „Na co se hodíš“, na jehož základě získají studenti představu o tom, na které studijní obory mají předpoklady. Testovací centrum bude umístěno naproti stánku poradenského servisu v pavilonu G1. Partnerem poradenského centra je portál Jobs.cz.

TEMATICKÉ PŘEDNÁŠKY
Tematické přednášky budou probíhat v přednáškových sálech v pavilonu G2 dle programu přednášek. Přednášejícími budou kvalifikovaní odborníci z vysokých škol a univerzit. V rámci tematických přednášek se studenti dozví zajímavé informace o tématech souvisejících s volbou budoucího studia a kariéry.
V roce 2014 jsou pro studenty připraveny tyto tematické přednášky:
 • Studium a práce v zahraničí (VŠFS, o.p.s.)
 • Jak to chodí na VŠ? (VŠCHT v Praze)
 • Studium je jen první krok, ale jaké jsou ty další? (ČVUT v Praze)
 • Jak se připravit na přijímací zkoušky a NSZ? (VŠE v Praze)


MOBILNÍ APLIKACE GAUDEAMUS GUIDE
Aplikace Gaudeamus Guide je plnohodnotným mobilním průvodcem veletrhem Gaudeamus. S Gaudeamus Guide máte ve svém mobilu aktuální informace o veletrhu, dopravní doporučení pro cestu na veletrh, informace o vystavovatelích, doprovodných programech, interaktivní program přednášek, plánek výstaviště a pavilonu a mnoho dalšího.

STÁHNĚTE SI GAUDEAMUS GUIDE ZDARMA:

[Android app]
[Apple app]
[Doprovodné programy] [Doprovodné programy] Veletrh Gaudeamus 2014 v Brně nabídne svým návštěvníkům širokou škálu zajímavých doprovodných programů. Pro rok 2014 připravujeme tyto doprovodné programy:
 • DOPROVODNÝ PROGRAM PŘEDNÁŠEK probíhá ve dvou přednáškových sálech v pavilonu G2. Přednášky jsou důležitým zdrojem informací o možnostech dalšího studia.
 • DOPROVODNÝ PROGRAM "VĚDA PRO ŽIVOT" Cílem doprovodného programu je předvést zajímavé výsledky vědecké činnosti univerzit a vysokých škol, jejich uplatnění v každodenní praxi a umožnit návštěvníkům vše si vyzkoušet.
 • DOPROVODNÝ PROGRAM "POJĎME SI HRÁT S TECHNIKOU" Cílem programu je ukázat studentům, že studovat techniku se vyplatí a není to nuda.
 • TAILOR-MADE STUDY ABROAD Usnadní orientaci v nabídce zahraničního studia a pomůže studentům vybrat si studijní příležitost nejlépe vyhovující jejich požadavkům.

[Více informací]
[Tailor-made study abroad] Tailor-Made Study Abroad je doprovodný program Veletrhu Gaudeamus v Brně a Praze, který je zaměřen na podporu studia v zahraničí. Cílem programu je na základě individuálních požadavků studentů sestavit na míru šitou nabídku studia v zahraničí. Studenti mají jedinečnou možnost podílet se na vytváření unikátního projektu, který jim pomůže najít zahraniční studium plně vyhovující jejich požadavkům!

[Studium v zahraničí]


Pro studenty je v rámci programu připraveno:
 • Rozsáhlá nabídka studia v zahraničí.
 • Představení prestižních univerzit a vysokých škol z celého světa.
 • Přednášky a workshopy o studiu v zahraničí.
 • Osobní setkání se zástupci škol.
 • Propagační materiály o studiu v zahraničí.
 • Interaktivní vyhledávání zahraničních škol a studijních oborů.
 • Rozšířená nabídka studia v Kanadě, Francii a Německu s podporou Velvyslanectví Kanady v ČR, organizací Campus France a DAAD.
 • To vše s osobním přístupem a navíc zcela ZDARMA!
[Více informací]
[Registrace studentů]
[Registrace pedagogů]
[Vystavovatelé registrace Praha]
[PARTNEŘI]
[Mp-Soft, a.s.]
[Evropa 2]
[Jobs.cz]
[Bejčkův mlýn]
[Hotel U Růže]
[ISAS]
[ZÁŠTITY]
[MŠMT]
[Jihomoravský kraj]
[Město Brno]
[VUT v Brně]
[Německo]